LIFE GOES ON!
Вечір органноЇ музики з Лукасом Гаслером 2162827944

Вечір органноЇ музики з Лукасом Гаслером

Sold out
Sold out
Show more Show less

АВСТРІЙСЬКИЙ ВІРТУОЗ ЛУКАС ГАСЛЕР У БІЛІЙ ЦЕРКВІ

Відомий австрійський органіст-віртуоз Лукас Гаслер ( lukas Hasler ) виступить із сольним концертом у Білій Церкві та заграє на єдиному діючому концертному органі в усій київській області, щоб підтримати Україну в часи війни.

Лукас Гаслер – молода зірка органного світу.
Маючи десятки тисяч підписників у Facebook, Instagram, YouTube і Twitter, він є одним із найуспішніших органістів у світі соціальних мереж.

Лукас Гаслер навчався органного мистецтва в Гамбурзі, Стразбурзі та Ґраці. Він успішно концертує в Європі та Азії, є лауреатом багатьох міжнародних органних конкурсів.

На його сольному концерті у ORGÁN MUSIC HALL ми почуємо музику Баха, Моцарта та Регера.

Про виконавця:
Лукас Гаслер ( Лукас Хаслер ) навчається в Університеті музики та виконавських мистецтв Ґраца в класі Ульріха Вальтера і провів рік у Académie Supérieure de Musique de Strasbourg у Франції під керівництвом Йоганна Вексо. Він також закінчив навчання з управління культурою та медіа в Гамбурзькому університеті (Німеччина), який закінчив у 2019 році, отримавши ступінь магістра. Того ж року з відзнакою отримав ступінь бакалавра органа. Окрім участі в церемонії відкриття Зальцбурзького фестивалю, він також виступав на Тірольському фестивалі Erl, органному літньому органному фестивалі Святого Флоріана Брукнера, на Міжнародному органному фестивалі в Дюссельдорфі (IDO). Він має успішну міжнародну концертну кар’єру, яка вже привела його до Європи та Азії, а також до деяких із найбільших соборів у Сполучених Штатах. Лукас двічі виграв музичний конкурс «Prima la Musica», а в 2019 році отримав «Гран-прі» на Міжнародному органному конкурсі на Мальті. У 2014 році він також отримав премію «Bärenreiter-Special» за інтерпретацію твору Йоганна Себастьяна Баха. Через рік на конкурсі молодих композиторів «Jugend komponiert» його сюїта для фортепіано та скрипки увійшла у фінал.

Молодий органіст і композитор Лукас Гаслер ( lukas Hasler ) ( Лукас Хаслер ) відвідував майстер-класи Жана Гіллу, Тона Купмана, Людгера Ломанна та Скіпа Семпе. Лукас захоплює своєю колоритною та пристрасною музичністю. Окрім концертних турів, Лукас виступав як хормейстер та аранжувальник транскрипцій для органа. У 2019 році вийшов його перший сольний альбом “A portrete” з органною музикою Баха, Ліста, Дюпре та його власними імпровізаціями.

Тривалість концерту: одна година
Просимо додатково мати з собою документ, що посвідчує особу, або ДІЯ.
У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.